رفتن به نوشته‌ها

پاورپوینت فصل سوم 3 کتاب نظریه و کاربست مشاوره و روان درمانی جرالد کری (مسایل اخلاقی در کاربست مشاور – فایل جدید

جرالد کری,خلاصه نظریه و کاربست مشاوره,پاورپوینت کاربست مشاوره,پاورپوینت جرالد کری,خلاصه نظریه و کاربست,خلاصه مشاوره و روان رمانی,پاورپوینت مشاوره و روان درمانی ,جرالد کری,ppt,خلاصه روان درمانی جرالد کری,مسایل اخلاقی در کاربست مشاوره,فصل سو

پاورپوینت فصل سوم 3 کتاب نظریه و کاربست مشاوره و روان درمانی جرالد کری (مسایل اخلاقی در کاربست مشاوره) ترجمه یحیی سید محمدی درقالب pptx و در حجم 15 اسلاید: 
بخشی از متن:
نیازهای درمانجو را مقدم بر نیازهای خود بدانید
غیر اخلاقی نیست که نیازهای شخصی خود را از طریق کار حرفه ای خویش برآورده کنیم ، اما ضرورت دارد که این نیازهای را سرجای خود قرار دهیم. مسئله اخلاقی زمانی وجود دارد که ما نیازهای خود را بصورت آشکار یا نا آشکار به قیمت نیازهای درمانجویان برآورده کنیم.

– تصمیم گیری اخلاقی

شما بعنوان درمانگر در نهایت مجبور خواهید بود تا اصول اخلاقی حرفه خودتان را در مورد مسایل عملی که با آنها رو به رو میشوید به کار ببرید. از متخصصان بالینی انتظار می رود که هنگام تعبیر کردن و به کار بردن اصول اخلاقی در موقعیت های خاص ، عاقلانه قضاوت کنند. گرچه شما مسئول تصمیم گیری های اخلاقی هستید اما مجبور نیستید به تنهایی این کار را انجام دهید.
‘توجه’
برای دریافت پاورپوینت کل کتاب مشاوره خانواده روی لینک زیر کلیک کنید:
و برای دریافت سایر فصول کتاب روی لینک زیر کلیک کنید:

 

دانلود مستقیم فایل

منتشر شده در پاورپوینت فصل سوم 3 کتاب نظریه و کاربست مشاوره و روان درمانی جرالد کری (مسایل اخلاقی در کاربست مشاورروانشناسی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *