رفتن به نوشته‌ها

فایل راهنمای علت و درمان سفیدی مو – فایل جدید

رفع سفیدی مو, علت سفید شدن مو, درمان سفیدی مو, درمان سنتی سفیدی مو, طب سنتی و سفیدی مو, روش های پیشگیری از سفیدی مو, چرا موهایمان سفید می شوند, علت و درمان سفید شدن مو, ماسک گیاهی موی سر, علت سفید شدن مو در جوانی, علت سفید شدن مو در نوجوانی

در این فایل روش هایی از طب سنتی جهت درمان و پیشگیری سفیدی را مطالعه می کنید و همچنین عواملی که موجب سفید شدن مو می شوند نیز ذکر شده و چرا برخی افراد در سنین نوجوانی و جوانی به تدریج موهایشان سفید می شود و آیا سفید شدن مو در سنین جوانی طبیعی است؟

براي جلوگیری از سفيد شدن‌ موها فقط استفاده از ماسك‌ گياهی کافی نیست، بلكه اصلاح رژيم غذايی و گنجاندن مواد طبيعي به سبد غذايی می‌تواند تأثیر مستقيمی بر جلوگیری از سفید شدن موها داشته باشد.
مواد تشکیل دهنده رنگ موهای شیمیایی نیز می‌توانند به ساقه و ریشه موها آسیب بزنند
و اینکه می‌گویند رنگ کردن زیاد موها باعث سفید شدن آنها می‌شود باور درستی است. به دلیل اینکه سلول‌های رنگ‌ساز مو در مجاورت سلول‌های زاینده مو قرار دارند؛ بنابراین هر آسیب شدید می‌تواند باعث آسیب دیدن سلول‌های رنگ‌ساز مو شود، در نتیجه ممکن است این شرایط باعث رویش موهای سفید شود.

آسیب‌های شدیدتر ممکن است سلول‌های زاینده موها را از بین ببرند و حتی باعث ریزش شدید آنها شوند. مواد تشکیل دهنده رنگ موهای شیمیایی نیز می‌توانند و…

 

دانلود مستقیم فایل

منتشر شده در پزشکیفایل راهنمای علت و درمان سفیدی مو

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *