تحقیق بازار سرمایه هنک کنگ – فایل جدید

بازار سرمایه,سهام, قوانین و مقررات,sfc,اقداماتی که SFC انجام می‎دهد و نحوه اقدام,نحوه اجرا,انتظار و مقررات,ابزارهای سرمایه‎گذاری ارائه شده به عموم,شرکت بورس‎ها و پایاپای هنگ کنگ (HKEx) »,«شرکت جبران سرمایه‎گذار (ICC)»,تمام کاربران فعال در م

تحقیق بازار سرمایه هنک کنگ در حجم 22 صفحه و در قالبword و قابل ویرایش و ارائه درس در سطح کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی با فهرست به شرح زیر:

بخشی از متن:
تا اواسط 1970، بازارهای سهام و کالا در هنگ کنگ عمدتاً بدون مرجع قانونی بوده و به صورت نامنظم اداره می‎شدند. پس از سقوط بازار سهام در سال 74-1973 دولت مداخله کرد و مرجع قانونی واحدی برای صنعت اوراق بهادار و آتی به اجرا گذاشته شد. امور قانونی این بازار توسط 2 کمیسیون پاره وقت اداره می‎شد، یکی برای دادوستد اوراق بهادار و دیگری برای معاملات کالا. بازوی اجرایی آن به نام «کمیسیونر معاملات اوراق بهادار و آتی» که توسط «اداره کمیسیونر معاملات اوراق بهادار و آتی» اداره می‎شد، به عنوان نهادی دولتی تأسیس گردید. این ساختار به مدت یک دهه تقریباً دست نخوده باقی ماند تا اینکه تغییرات شدیدی در بازارهای اوراق بهادار و آتی، هم در سطح هنگ کنگ و هم در سطح جهان به وقوع پیوست.

فهرست مطالب:
کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ
تاریخچه
اهداف
اهداف SFC
اقداماتی که SFC انجام می‎دهد و نحوه اقدام
نحوه اجرا،انتظار و مقررات
ابزارهای سرمایه‎گذاری ارائه شده به عموم
شرکت بورس‎ها و پایاپای هنگ کنگ (HKEx) »
«شرکت جبران سرمایه‎گذار (ICC)»
تمام کاربران فعال در معاملات
ترکیب هیأت کمیسیون
نمودار هیات کمیسیون
مشارکت بین‎المللی
شرکت پایاپای و بورس‌های هنگ کنگ
تاریخچه مختصر
ساختار
بازارها
بازار شرکت‎های رو به رشد (GEM)
شاخصهای عمده و قوانین
اختیار سهام
حق‎العمل کارگزاران و سایر کارمزدها
مقررات سرمایه گذران خارجی
حق‎العمل کارگزاران و سایر کارمزدها

 

دانلود مستقیم فایل