گوناگون

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت بخش دوم (فصل دوم) کتاب انقلاب اسلامی ایران (انقلاب اسلامی؛ نظام بین الملل و آینده غرب)

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت بخش دوم (فصل دوم) کتاب انقلاب اسلامی ایران (انقلاب اسلامی؛ نظام بین الملل و آینده غرب) از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 

رفتن به صفحه دانلود فایل

 

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت بخش دوم (فصل اول) کتاب نقلاب اسلامی ایران (محورهای مختلف در بازتابهای نظری و عملی انقلاب)

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت بخش دوم (فصل اول) کتاب نقلاب اسلامی ایران (محورهای مختلف در بازتابهای نظری و عملی انقلاب) از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 

رفتن به صفحه دانلود فایل

 

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت فصل چهارم کتاب انقلاب اسلامی ایران (نیروی اجتماعی؛ ویژگی ها و اقدامات) مصطفی ملکوتیان

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت فصل چهارم کتاب انقلاب اسلامی ایران (نیروی اجتماعی؛ ویژگی ها و اقدامات) مصطفی ملکوتیان از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 

رفتن به صفحه دانلود فایل

 

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت فصل سوم کتاب نقلاب اسلامی ایران (قدرت سیاسی؛ ویژگی ها و اقدامات) نوشته مصطفی ملکوتیان

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت فصل سوم کتاب نقلاب اسلامی ایران (قدرت سیاسی؛ ویژگی ها و اقدامات) نوشته مصطفی ملکوتیان از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 

رفتن به صفحه دانلود فایل

 

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت فصل دوم کتاب انقلاب اسلامی ایران (پیشینه تحولات کشور) نوشته مصطفی ملکوتیان

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت فصل دوم کتاب انقلاب اسلامی ایران (پیشینه تحولات کشور) نوشته مصطفی ملکوتیان از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 

رفتن به صفحه دانلود فایل

 

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت فصل اول کتاب انقلاب اسلامی ایران (رهیافت علمی) نوشته مصطفی ملکوتیان

مشخصات و دریافت فایل پاورپوینت فصل اول کتاب انقلاب اسلامی ایران (رهیافت علمی) نوشته مصطفی ملکوتیان از طریق لینک زیر امکان پذیر است.

 

رفتن به صفحه دانلود فایل

 

پاورپوینت درباره برکه نثبیت | دریافت فایل جدید

دریافت فایل جدید:

پاورپوینت درباره برکه نثبیت

دریافت فایــل

دسته بندی: Powerpoint

نوع فایل: ppt (قابل ويرايش و آماده پرينت)

تعداد اسلاید: 9 اسلاید

قسمتی از متن فایل دانلودی

فهرست
برکه های تثبیت
مقایسه اقتصادی فاضلاب باکاربردبرکه تثبیت

برکه های تثبیت
برکه تثبیت روش مناسبی برای تصفیه فاضلاب جوامع کوچک و برخی صنایع خاص نظیر کشتارگاهها، صنایع لبنی و تولید فرآورده های گوشتی محسوب میشوند. هدف اصلی از تحقیق ارزیابی کارآیی برکه های تثبیت در تصفیه فاضلابهای یک واحد نمونه کشتارگاهی دام در کشور میباشد

. این تحقیق به مدت 6 ماه از مهر تا اسفند ماه سال 1379 بر روی تصفیه خانه فاضلاب کشتارگاه بیستون کرمانشاه انجام شد. در این طرح ضمن بررسی وضعیت کلی و نحوه بهره برداری از تصفیه خانه مزبور، شاخصهای کیفی تصفیه فاضلاب نظیر COD, BOD5, TSS, pH کل باکتریهای کلیفرم و باکتریهای کلیفرم مدفوعی در فاضلاب ورودی و پساب خروجی مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت. میانگین مقادیر COD, BOD5, TSS کل باکتریهای کلیفرم و باکتریهای کلیفرم مدفوعی در پساب خروجی به ترتیب برابر 280.67 میلی گرم بر لیتر، 353.17 میلی گرم بر لیتر، 580.5 میلی گرم بر لیتر، MPN/100ml؛??7×1.51، MPN/100ml؛???×2.10 بود که بین این مقادیر با حدود مجاز استانداردهای سازمان حفاظت محیط زیست ایران اختلاف آماری معنی داری وجود داشت.

دریافت فایــل

پاورپوینت بزهكاري | دریافت فایل جدید

دریافت فایل جدید:

پاورپوینت بزهكاري

دریافت فایــل

نوع فایل:power point

قابل ویرایش:48 اسلاید

قسمتی از اسلایدها:

یکی از مشکلات و معضلات بزرگ جهان درعصرحاضربه ویژه قرن اخیروجود انحرافات اجتماعی ،بزهکاری،جرم وجنایت،اشاعه فحشاء ومنکرات ،موادمخدر،سرقت قتل کلاه برداری و ده هاگناه کبیره دیگراست که نسل جوان را نیزگرفتارنموده وزندگی خانوادگی را شدیداٌ دچار نگرانی،دلهره و اضطراب نموده است ، امنیت اجتماعی رابرهم زده و زندگی را شدیداٌ تلخ و ناگوارنموده است. انحرافات اجتماعی همچون خرمن آتشی بر پاشده وتر وخشک، زن ومرد،با سواد تیز هوش وساده لوح را درکام خود گرفته خاکستروجودشان را به باد فنامی دهد منظور از انحرافات اجتماعی کارهای خلاف قانون عرف وشرح مقدس است که عقلای هرقوم و ملتی هم برآن صحّه نگذاشته و خلاف بودن آن را تاٌیید می نمایند.متاٌسفانه آمار چنین جنایاتی در سطح جهان چه کشورهای اروپایی و چه شرق آسیا و چه کشورهای اسلامی از جمله کشورعزیزما بسیار بالا بوده دختران ،پسران،جوانان و نوجوانان عزیز ما را گرفتار ساخته وهر روز شاهد فرارآنها از خانه و خانواده بوده در کوچه و خیابان و مناطق آلودۀ شهرها ولگرد وآواره ساخته و چه بسا آنها را طمعه مردان و زنان خطرناک فاسدو منحرف نموده است.

دریافت فایــل

پاورپوینت درباره قوانين و مقررات اداري و استخدامي | دریافت فایل جدید

دریافت فایل جدید:

پاورپوینت درباره قوانين و مقررات اداري و استخدامي

دریافت فایــل

نوع فایل:power point

قابل ویرایش:54 اسلاید

قسمتی از اسلایدها:

•نخستين قانون استخدام كشوري مشتمل بر 5 فصل و 74 ماده در سال 1301 به تصويب رسيد. يكي از فصل هاي مهم اين قانون فصل دوم آن بود كه مراتب خدمت و ارتقاي رتبه را مشخص مي كرد. ماده 15 اين فصل مراتب كاركنان را به 9 رتبه و هر رتبه را به سه مرتبه(حداقل، حد وسط و حداكثر) تقسيم مي كرد. به موجب ماده 20 همين فصل كاركنان دولت بايد در يكي از مراتب فوق قرار مي گرفتند.
•يكي ديگر از اصول پيش بيني شده در قانون 1301 توجه به ايجاد ارتباط بين رتبه ها با هزينه زندگي كاركنان بود. يعني حقوق پايه يك به موجب قانون بودجه 32 تومان برابر با قيمت سه سكه طلا در ان زمان تعيين شده بود كه با حداقل زندگي آن روز تناسب داشت.

دریافت فایــل